Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Happy Birthday Izzy

US5 : Chris..Richie..Vincent..Jay..Izzy. xD


Happy Birthday Izzy

ŹRÓDŁO : US5POLAND.PRV.PL
DziŚ Izzy obchodzi swoje 25urodziny ;*
Życzymy Mu wszystkiego Najlepszego
i jak największych sukcesów w US5 xDDzisiaj też premiera nowego teledysku US5, Który pormuję High School Musical 3.


Jest Świetny, jednak brakuje w nim Chrisa :( ;*


Wyglądać powalająco i jeszcze do tego zrobić coś dobrego. Gwiazd, na takie akcje, nie trzeba przekonywać dwa razy. Na fantastycznej gali dobroczynnej-"Dreamball 2008", która odbyła się w czwartkowy wieczór w Berlinie, świętowały międzynarodowe gwiazdy, tj. Eva Mendes, Melanie C., Wolfgang Joop czy Lena Gerke. Podczas Dreamball gwiazdy, kategorii A i B,zbierały pieniądze na rzecz organizatora gali, którym było stowarzyszenie użyteczności publicznej "DKMS Life" (Niemieckie Stowarzyszenie Dawców Szpiku Kostnego). "DKMS Life" pomaga, poprzez różnorakie projekty, chorym na raka kobietom w odzyskaniu radości życia. Gwiazdą wieczoru była amerykańska aktorka Eva Mendes. Promieniała w kamerze, podpisywała karty autograficzne i wyglądała uroczo w lśniącej srebrnej sukni. Szlachetnie ubrane gwiazdy bawiły się przy szampanie i wykwintnym menu w budynku Martin-Gropius, który kiedyś był muzeum sztuki rzemiosła artystycznego stolicy. Obok szampana lały się również datki na fundację do walki z rakiem. W sumie zebrano około 300.000 euro. Z zebranych pieniędzy "DKMS Life" sfinansuje, w celach terapeutycznych, seminaria kosmetyczne dla chorych na raka pacjentek. Kobiety nauczą się od ekspertów w dziedzinie kosmetyki, jak zaplanować i utrzymać ciągłość terapii. Dzięki "DKMS Life" rocznie finansuje się około 850 takich seminariów. Gala odbyła się w Berlinie po raz trzeci. Jay i Lena również w niej uczestniczyli.
Podczas pobytu w Japonii, Izzy postanowił, że nie wyjedzie stamtąd bez pamiątki, którą jest jego nowy tatuaż. Nowe dzieło przedstawia Japoński symbol, kształtem przypominający krzyż. Poniżej zdjęcie:


crazy-us5 19/09/2008 23:04:53 [Powrót] KOMENTUJ
script language=JavaScript>